شرکت پارس متین نوار ایرانیان (پارس نوار) فعالیت خود را از سال ۱۳۸۴ با واردات نوار لبه ملامینه و پی وی سی از شرکت Roma plastik ترکیه آغاز کرده و بعد از آن بصورت همزمان فعالیت خود را با شرکت Portakal ترکیه ادامه داد و از هر دو شرکت ترکیه ای اقدام به واردات نوار پی وی سی نمود . پس از چندی با توجه به نیاز بازار اقدام به واردات نوار PVC با برند Victor از کشور چین نمود و در نهایت با توجه به خودکفایی و عدم وابستگی به محصولات خارجی در این زمینه از سال ۱۳۹۰ اقدام به تاسیس کارخانه تولید نوار لبه پی وی سی نمود و نوارلبه این شرکت را با نام اختصاصی تارا (Tara) به بازار عرضه کرد . این شرکت سعی نموده است محصول خود را با بهترین کیفیت وارد بازار نماید تا کمترین مشکلی را برای مصرف کنندگان به همراه داشته باشد.

چشم انداز شرکت:

چشم انداز این شرکت این است که به عنوان برترین شرکت تولید کننده محصولات جانبی صنعت MDF در خاورمیانه باشیم.

ماموریت شرکت:

ما تولید کننده نوار پی وی سی در بالاترین تنوع رنگی و سایز، برترین کیفیت، قیمت رقابتی و قابل تحویل در اسرع وقت با کمک دانش، تخصص و تجربه نیروی انسانی خود هستیم.

اهداف شرکت:

  • به روز بودن
  • این شرکت همه سایز ها را تمام رنگ ها تولید می کند
  • مواد اولیه استحکام
  • بهترین کیفیت محصول

در اینجا لازم است برخی از ویژگی های نوار لبه پی وی سی تارا را یاد آور شد :

۱- تنوع اندازه شامل ضخامت و پهنای استاندارد در محدوده ذیل :
ضخامت از mm1 تا mm2 و پهنا از mm19 تا mm54

۲- چسبندگی با استحکام بسیار بالا و مقاومت نسبت به کشش برشی – خمشی بواسطه بهره گیری از بهترین پرایمر اروپایی که در سطح پشت نوار نقش فعال کننده چسب را ایفا می کند.

۳- همسان بودن رنگ زمینه طرح چاپی نوار با ضخامت بدنه ( اصطلاحاً مغز نوار ) با دانش فنی تطابق رنگ و رعایت اصول هموژن سازی

۴- عدم سفید شدن و یا رنگ پریدگی لبه کار پس از اعمال نیروهای دینامیک مانند پرداخت و یا فرزکاری

۵- انطباق شرایط تولید با شرایط جوی چهار فصل بر اساس روشهای استاندارد متعادل سازی و نیز کنترل درجه حرارت مواد اولیه و محصول با کلاسه بندی نوع و ضخامت آن می باشد

۶- امکان تحویل سریع نوار در سراسر کشور

keyboard_arrow_up
×

پشتیبانی آنلاین

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟